درباره ما

abou.jpg

مرکز مشاور سیستم های مدیریتی کارآ

برای انجام بهترین کارها قبل از اینکه بیشترین تلاشمان را انجام دهیم، لازم است بدانیم که چه کاری باید انجام دهیم. در این راه، مشاورین ما هم قدم با شما خواهند بود. در مرکز تخصصی کارا، مشاوره های اثربخش را در زمینه ایحاد و اجرای استانداردها مطابق با نیاز سازمان خود دریافت نمایید.

مشاورین کارا با حداقل 10 سال سابقه کاری در صنایع مختلف، راهنما و همراه شما در زمینه استقرار و پیاده سازی " استانداردهای ISO 9001:2015، ISO 14001:2015 ، ISO 45001: 2015، سیستم IMS و  راهنمای HSE" خواهند بود.
مشاوره استانداردها طی مراحل زیر صورت می پذیرد:
  • شناخت وضع موجود
  • ارائه گانت چارت
  • عقد قرارداد
  • حضور در جلسات اعلام شده مطابق برنامه شامل آموزش، طرح ریزی، اجرا و ممیزی داخلی
  • حضور در جلسه ممیزی خارجی
  • رفع عدم انطباق های احتمالی
جهت اخذ گواهینامه، بعد از پیاده سازی استاندارد در سازمان توسط مشاور و مشارکت کارکنان، با شرکت گواهی دهنده قرارداد منعقد شده تا پس از بررسی ها و انجام ممیزی، گواهینامه صادر گردد.
 
  • در انتخاب مشاور دقت نمایید!
مشاوری را انتخاب نمایید که استانداردها را مطابق با عملکرد و سیستم شما با حداقل مستندسازی ها پیاده سازی کند؛ در غیر اینصورت هزینه های غیر مستقیم آن برای سازمان بیشتر خواهد بود و هر سال مجبور می شوید، زمان زیادی را صرف اصلاح سیستم و مستند سازی های غیر ضروری نمایید.
بسیاری از افراد تنها بوروکراسی را معادل با استانداردهای ایزو می دانند. در صورتیکه استانداردها مجموعه ای از تجربیات افراد متخصص و ماهر هستند که اگر بصورت این استانداردها در اختیارمان قرار نمی گرفت، قطعا برای داشتن آنها هر اقدام و هزینه ای را می پذیرفتیم.
 
  • در انتخاب شرکت گواهی دهنده دقت نمایید!
جهت اخذ گواهینامه باید قراردادی با شرکت های گواهی دهنده یا اصطلاحا CB منعقد گردد تا در زمان مشخصی از طرف ایشان، ممیزینی جهت بررسی الزامات استقرار یافته در سازمان فرستاده می شود. به منظور اعطای گواهینامه سه حالت رخ می دهد که در قسمت تعریف واژگان توضیح داده است.
شرکت های گواهی دهنده موظف هستند از نماینده اصلی یا AB مجوز اعطای گواهینامه داشته باشند و این مجوز برای تعدادی خاص از استاندارد ها صادر می شود که بنا بر تخصص ممیزان CB متفاوت خواهد بود. این مبحث در قسمت تعریف واژگان شرح داده شده است.
بنابراین در انتخاب CB خود دقت کرده و از ایشان تأییدیه IAF و لینک مربوطه را درخواست نمایید.

مزایای خدمات ما

چرا ما نسبت به دیگران متفاوت هستیم

در هر شرایط کاری
بهترین تصمیم را انتخاب میکنیم

فقط کافیست یکبار
تجربه همکاری با ما را امتحان کنید

مشاوره رایگان
در محل

با ما تماس بگیرید
مشاوران ما در محل شما حضور پیدا میکنند

ارزان ترین قیمت
معتبر و قابل اعتماد

بهترین قیمت را
در اختیار شما قرار میدهیم

جهت دریافت مشاور رایگان و تخصصی با ما در تماس باشید


تماس با ما : 17 85 045 0912

آدرس

خیابان ولیعصر، پارک وی، کوچه محمودیه، پلاک 1

تماس با ما

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:   15 18 49 22 021

موبایل:  85 17 045 0912